Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Україна готує ЗВТ з Великою Британією

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Велика Британія

  Україна готується до того, що уряд буде торгувати з Великою Британією в умовах, коли у країни не буде угоди з Європейським союзом.

  6747_nkwxfoo-5676a958a534e1f38e1bdcd4ae2de997.jpeg (34.72 Kb)


  Про це заявив заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка в інтерв'ю РБК-Україна.

  Також він додав, що Україна і Британія працюють по ряду питань.

  "Є ряд питань за якими ми працюємо з Британією. По-перше, у нас є наша внутрішня домашня робота, мова йде про цілу робочій групі. Також є план дій на випадок виходу Британії з ЄС без всяких умов, ми готові до цього", – заявив Качка

  Також він додав, що в разі Brexit, у Міністерстві розуміють які будуть мита і які потрібні документи.

  "Якщо відбудеться Brexit, ми розуміємо, які будуть мита, які документи не буде приймати Британія, які з'являться логістичні питання. Насправді, уряд України готується до того, що цілком можливо ми будемо торгувати з Британією в умовах, коли у них не буде угоди з ЄС загалом", – зазначив Качка.

  Також міністр повідомив, що Україна намагається укласти з Британією Угоду про вільну торгівлю.

  "З цих міркувань намагаємося укласти Угоду про вільну торгівлю з Британією. В принципі, воно знаходиться в межах 1-1,5 раундів переговорів. Сподіваюся, що в кінці листопада буде можливість ще раз переговорити з британським урядом угоду. Якщо знадобиться, ми його розмістимо. Британія, в принципі, пропонує досить вільний митний тариф. Тобто з багатьох питань у нас будуть досить прийнятні умови торгівлі, навіть без ЗВТ. Проблемою є те, що ніхто не може зрозуміти точного товаропотоку між Україною і Британією. Тому що будь-які товари, які потрапляють до Польщі, а потім – у Британії, вважаються частиною загальної статистики з ЄС", – зазначив заступник міністра.

  При цьому він додав, що будь-які цифри, якими володіє Україна і Велика Британія, можуть виявитися спекулятивними.

  "Виходить, що прямі поставки з України до Британії набагато менше, ніж реальний товаропотік між країнами. Це для всіх випробування, тому що будь-які цифри, якими володіє Україна і Великобританія, можуть виявитися спекулятивними", – резюмував Качка.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми