Асоціація з ЄС, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Безвіз для українців стане платним: названо дату

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: безвіз

  Обов’язкова плата в розмірі 7 євро раз на 3 роки за дозвіл в’їзду на територію країн Європейського Союзу для туристичних, ділових, транзитних або медичних цілей для українців і громадян інших країн поза Шенгенською зоною переноситься з 2021 на 2022-2023 рік.

  8885_769.jpg (50.02 Kb)


  Про це йдеться на сайті ETIAS (Європейська інформаційна система авторизації подорожей).

  Видача такого дозволу на подорож займатиме до 10 хвилин у разі відсутності зауважень у правоохоронних органів ЄС.

  За кожне звернення мандрівник повинен буде заплатити комісію в розмірі 7 євро (для осіб, молодших за 18 і старших за 70 років – безкоштовно).

  Громадянам України рекомендується заповнювати заяву на сайті ETIAS за 96 годин до дати від’їзду.

  При цьому наголошується, що цей дозвіл не є аналогом віз, також важливо, що за наявності візи, оформляти дозвіл не потрібно.

  У разі відмови у в’їзді через ETIAS особа має право подати апеляцію на рішення системи.

  Відзначається, що деяким заявникам, можливо, доведеться подати додаткові документи і взяти участь в особистій співбесіді, щоб отримати дозвіл.

  На сайті йдеться, що попередня авторизація дозволить ЄС завчасно ідентифікувати осіб, які можуть становити загрозу, і значно підвищить безпеку зовнішніх кордонів ЄС.

  Повідомляється, що потрібно буде вказати ім’я, прізвище, дату народження, місце народження, інформацію про громадянство заявника, адресу, електронну пошту і номер телефону, освіту і досвід роботи, вказати першу країну ЄС, яку заявник збирається відвідати.

  Для неповнолітніх законний опікун повинен подати заяву на ETIAS, для членів сім’ї громадян ЄС з інших країн заявник повинен надати підтвердження спорідненості, картку проживання та іншу довідкову інформацію.

  У разі збою в системі ETIAS, заявка буде оброблена вручну, очікується, що ця обробка триватиме близько 96 годин (4 дні) або максимум 2 тижні.

  Ініціатива зі створення ETIAS виникла ще в квітні 2016 року в рамках підготовки Європейською комісією пропозицій щодо посилення безпеки на зовнішніх кордонах ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми