Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

ЄС може не відкрити кордон для країнців

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: ЄС

  В’їзд громадян України на територію Євросоюзу на докоронавірусних умовах може бути заборонений і після 1 липня. Мова йде про проект, який розглядають в ЄС, згідно з яким головним критерієм для відкриття кордонів стане число випадків COVID-19 в тій чи іншій країні за останні 14 днів.

  1910_769.jpg (50.02 Kb)


  Проект документа опинився в розпорядженні газети The New York Times.

  Видання зазначає, що європейські законодавці ведуть дебати, чи пускати в ЄС жителів тих держав, де зафіксовано менш як 16 нових заражень на 100 тисяч населення, або менше ніж 20 нових заражень.

  Україна у разі затвердження будь-якого з цих варіантів не зможе розраховувати, що наші громадяни зможуть відвідувати країни ЄС без перешкод.

  Відзначимо, Україна станом на початок тижня потрапила до списку країн “червоної зони”. Це означає, що вона не відповідає критеріям захворюваності на COVID-19 для активного відновлення міжнародного авіасполучення.

  У повідомленні Державного агентства розвитку туризму України йдеться, що показник захворювання COVID-19 в нашій країні становить понад 40 випадків на добу на 100 000 населення, що значно перевищує допустимий рівень, який розглядають в ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми