Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна підписала з ЄС багатомільйонні угоди

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЄС

  Три угоди було підписано з Європейською комісією.

  7947_769.jpg (50.02 Kb)


  Ще дві – з Європейським інвестиційним банком. Вони стосуються розвитку регіонів, суспільства, клімату, енергоефективності та логістики.

  Київ у межах саміту Україна-ЄС 6 жовтня підписав п'ять угод на сотні мільйонів євро, які спрямовані на фінансування низки проєктів.

  Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Три з них підписано з Європейською комісією і два – з Європейським інвестиційним банком.

  Йдеться про "Програму ЄС"Міцні регіони"" на 30 млн євро. Кошти спрямують місцевим органам влади. Угода, яка підписана між Кабміном і ЄК, покликана допомогти в боротьбі з коронавірусом, дестабілізацією і гібридними загрозами. Крім того, це сприятиме збільшенню потенціалу України в сфері досягнення миру шляхом підвищення безпеки в регіонах, що постраждали від конфлікту й незаконної анексії Криму.

  Друга угода також підписана між урядом України та Єврокомісією. В її межах 20 млн євро спрямують на фінансування програми "Механізм розвитку громадянського суспільства". Допомога піде на підвищення здібностей організацій громадянського суспільства брати участь у розробленні політик, допомагати в просуванні реформ, на створення загалом більш сприятливого середовища для роботи громадянського суспільства в Україні.

  Третя угода передбачає фінансування проєкту "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні" на 10 млн євро. Документ передбачає розроблення та реалізацію заходів для ефективного переходу до кліматично нейтрального й чистого ресурсоефективного енергопостачання та споживання.

  Четверта угода з Європейським інвестиційним банком передбачає 300 млн євро на проєкт "Енергоефективність громадських будівель в Україні". Допомогу спрямують на теплоізоляцію дахів, підвалів і стін, енергоефективні вікна й остеклення, енергоефективне освітлення, системи регенерації втрат тепла, інвестиції в поновлювані джерела енергії, якщо вони є частиною більш широких інвестицій в енергоефективність та інші компоненти, які банк розглядає як елементи енергоефективності.

  П'ята угода з ЄІБ на 30 млн євро стосується "Логістичної мережі (модернізації і цифровізації "Укрпошти")". Документ передбачає закупівлю сортувального обладнання, створення трьох сортувальних об'єктів, зокрема будівництво хабу у Львові, і 22 сортувальних депо загалом, впровадження систем автоматичного відстеження пересування вантажів. Повернути позику "Укрпошта" має протягом 20 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми