Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна наростила товарообіг до країн ЄС

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: торгівля, експорт

  Це дало додатково 2,7 млрд дол. виручки представникам українського експорту.

  8426_864.jpg (38.55 Kb)


  Україна за перші п'ять місяців поточного року збільшила експорт до Європейського Союзу майже на третину у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  Про це під час сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  «За перші п'ять місяців наш експорт до Європейського Союзу зріс більш ніж на третину. Це додаткові 2,7 млрд дол. виручки для українського експорту. Зараз цей експорт на рекордному рівні, і, природно, Європейський Союз залишається нашим основним торговим партнером. Будемо і далі працювати, щоб українські підприємці отримували найбільш повний доступ до ринків Європи й не тільки», - сказав він.

  За словами прем'єра, уряд розраховує на серйозне оновлення цього року Угоди про асоціацію України з ЄС, а саме - його торгової частини.

  Попередні показники
  На початку минулого тижня Кабінет міністрів затвердив прогноз економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки. Прогнозоване зростання експорту товарів і послуг у 2022 році складе 6,5% з подальшим нарощуванням темпів зростання до 7,7% у 2023 році та до 7,9% у 2024 році.

  Україна у 2020 році відкрила 12 нових ринків для експорту продукції, погодила 35 експортних сертифікатів і пройшла 2 аудити Європейського Союзу за системою оцінки державного контролю за виробництвом риби та рибних продуктів, м'яса птиці та продуктів з нього.

  Згідно з даними Державної служби статистики, зовнішньоторговельний баланс України за 2020 рік зведений з дефіцитом 4,88 мільярда доларів проти 10,75 мільярда доларів за підсумками 2019 року.

  У 2020 році торгувала з більш ніж 230 країнами світу і розширила перелік експортованих товарів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми