Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Україна стане кандидатом на члени у ЄС

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЄС

  Україна отримає статус кандидата у члени ЄС вже у червні 2022 року. На це сподіваються у Кабміні, хоч і визнають: деякі країни союзу наразі ставляться до цієї ідеї скептично. Тим не менш, керівництво самого ЄС не має питань до тих документів, які Україна вже підготувала та передала йому.

  7825_864.jpg (38.55 Kb)

  Про це в ефірі телемарафону повідомила віце-прем'єрка із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина. Вона наголосила: у Євросоюзі високо оцінили роботу української сторони з документами, що стосуються:

  політичної складової;

  демократичних інституцій;

  прав людини;

  реформ.

  "Розраховуємо, що коли члени ЄС знову зберуться, буде ухвалено рішення про надання Україні статусу кандидата. Це буде червень цього року", – сказала вона.

  При цьому Стефанишина наголосила, що деякі члени ЄС скептично налаштовані до надання Україні статусу кандидата. "Але ми маємо відчуття історичного зламу – який ми видобуваємо на фронті. І цей злам також відбувається і серед лідерів Євросоюзу", – зазначила вона.

  Разом з тим, віце-прем'єр підкреслила, що весь пакет необхідних документів, який становить т.зв. "книгу державності", Україна передасть ЄС вже до кінця наступного тижня (починається 2 квітня).

  "Є впевненість, що ЄС не повторюватиме історичної помилки – за аналогією з неприйняттям України до НАТО. Ми довели свою спроможність як держави навіть під час війни. Тому відповідність України політичним критеріям ЄС є безумовною", – зазначила Стефанишина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми