Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Україна стане кандидатом на члени у ЄС

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЄС

  Україна отримає статус кандидата у члени ЄС вже у червні 2022 року. На це сподіваються у Кабміні, хоч і визнають: деякі країни союзу наразі ставляться до цієї ідеї скептично. Тим не менш, керівництво самого ЄС не має питань до тих документів, які Україна вже підготувала та передала йому.

  7825_864.jpg (38.55 Kb)


  Про це в ефірі телемарафону повідомила віце-прем'єрка із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина. Вона наголосила: у Євросоюзі високо оцінили роботу української сторони з документами, що стосуються:

  політичної складової;

  демократичних інституцій;

  прав людини;

  реформ.

  "Розраховуємо, що коли члени ЄС знову зберуться, буде ухвалено рішення про надання Україні статусу кандидата. Це буде червень цього року", – сказала вона.

  При цьому Стефанишина наголосила, що деякі члени ЄС скептично налаштовані до надання Україні статусу кандидата. "Але ми маємо відчуття історичного зламу – який ми видобуваємо на фронті. І цей злам також відбувається і серед лідерів Євросоюзу", – зазначила вона.

  Разом з тим, віце-прем'єр підкреслила, що весь пакет необхідних документів, який становить т.зв. "книгу державності", Україна передасть ЄС вже до кінця наступного тижня (починається 2 квітня).

  "Є впевненість, що ЄС не повторюватиме історичної помилки – за аналогією з неприйняттям України до НАТО. Ми довели свою спроможність як держави навіть під час війни. Тому відповідність України політичним критеріям ЄС є безумовною", – зазначила Стефанишина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми