Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Прогнози по вступу України в ЄС

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС

    Для того щоб стати членом Євросоюзу, країна повинна відповідати "копенгагенським критеріям".

    7825_864.jpg (38.55 Kb)

    Найменше часу на приєднання з усіх країн ЄС пішло у Фінляндії — 2 роки та 9 місяців. Однак вона вже практично була інтегрована/вбудована в Європу.
    Іншим же країнам потрібно десятиріччя, а то й більше.
    В середньому ж країнам знадобилося близько 8,4 років. І одна з причин — це саме виконання домашнього завдання, яке мінімізує негативні наслідки та зробить можливим отримати від інтеграції вигоди, а не шкоду.
    Україна вже і до подання заявки зробила вже досить багато.
    Угода про Асоціацію в Україні починає свою історію з 2014 року. Уряд повідомляє, що угода виконана на 63% (хоча незалежні експерти зазначають, що станом на жовтень 2021 — 49%.

    Згідно з урядового моніторингу реалізації плану заходів з виконання Угоди, у нас 76% невиконання у сфері «Фінансове співробітицтво та боротьба із шахрайством», 52% — захист прав споживачів; 48% — митні питання тощо. Все треба зробити до 2024 року.

    Отже, все залежить від нас. Можемо зробити швидко і отримати паспорти ЄС за декілька років, а можемо десятиліттями чекати на євроінтеграцію.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми