Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

Україна стане членом ЄС - Зеленський

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС

  Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна подолає всі труднощі та зможе стати членом Європейського Союзу.

  4604_769.jpg (50.02 Kb)


  Про це він заявив на спільній з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем зустрічі з представниками ЗМІ у Києві.

  «Ми повинні знаходити порозуміння із будь-якою державою у Європі, тому що Україна проявила прагнення стати одним із членів цієї родини, членом ЄС. Ми дійсно на це заслуговуємо, я в цьому впевнений. Це не просто слова, не просто моя риторика, або не просто бажання нашого суспільства. Ми це підкреслюємо та показуємо щоденно — в міцності нашої сили, нашого народу на полі бою, просто у цивільному житті, а також ми проявляємо та показуємо, які ми працездатні люди, які креативні», — сказав Зеленський.

  За його словами, Україна показала, що може об’єднувати Європу.
  Водночас Президент зауважив, що наша держава нині змушена долати низку проблем, зокрема економічні труднощі, дефіцит енергоресурсів, пов’язані з війною.
  «Нам потрібна потужна конкретика та допомога щодо швидкості нашого озброєння. Потрібні технології. Поки що у нас із цим є складнощі. У нас немає такого доступу, як у кожної країни Європи або кожної країни Альянсу. Таких можливостей у нас поки що немає. Я думаю, що ми вийдемо на них», — сказав глава держави.

  Він також наголосив, що через війну 5 мільйонів українців були змушені виїхали за кордон і близько 6 мільйонів — в інші міста України, тому потрібно перебудовувати економіку з огляду на ці реалії.
  Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович перебуває в Україні з візитом. Глава хорватського уряду відзначив, що у Хорватії надзвичайно високо цінують стійкість і опір, який український народ чинить російській агресії, і висловив солідарність із Україною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми