Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна та ЄС підпишуть "митний безвіз"

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: торгівля

    Україна найближчим часом має намір приєднатися до європейської Конвенції щодо процедури спільного транзиту. Це так званий митний безвіз. Він дозволяє швидше та простіше перевозити товари між країнами. Це особливо важливо у ситуації, коли через блокування морських портів уся зовнішня торгівля України зосереджена на західному кордоні країни.

    2238_9425_75840.jpg (68.63 Kb)

    "Ми плануємо найближчим часом підписати митний безвіз. Тобто приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Цей документ – є основою для переміщення товарів між країнами-членами ЄС... Таке приєднання дозволить значно прискорити проходження митниці та збільшити потік товарів. Це краща якість митниці та нові можливості для українського бізнесу", – заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.

    За його словами, технічно Україна вже готова приєднатися до конвенції, адже вже використовує комп'ютеризовану систему NCTS. Нагадаємо, її впровадження на національному рівні розпочалося з листопада 2020 року.

    Крім того, Україна планує підписати з ЄС угоду про лібералізацію автомобільних вантажних перевезень. Шмигаль нагадав, що Європейська комісія вже рекомендувала країнам-членам лібералізувати такі перевезення з Україною.

    "Робота в цьому напрямку йде активними темпами. Адже за умови блокування наших портів нам потрібно максимально збільшувати можливості західного кордону", – пояснив Шмигаль.

    Він наголосив, що з тією ж метою Україна активізувала відкриття нових пунктів пропуску. Найближчим часом буде відкрито 2 такі пункти на західному кордоні. За словами Шмигаля, насамперед створюватимуть пункти пропуску там, де вже підведено автомобільні дороги або там, де їх можна оперативно підвести.

    Наразі до Конвенції про процедуру спільного транзиту входять 35 країн. Це країни ЄС, Великобританія, країни Європейської асоціації вільної торгівлі (EFTA) (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія), Туреччина, Північна Македонія та Сербія.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми