Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Євросоюз скасував мита на українські товари

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ЄС, мита

  Україна дотримуватиметься європейських правил щодо походження товарів та відповідних процедур у рамках Угоди про асоціацію.

  0377_769.jpg (50.02 Kb)


  4 червня, набуло чинності рішення Європейського Союзу про скасування мит на українські товари терміном на рік.

  Про це повідомила прес-служба Міністерства економіки.

  Тепер на рік призупиняються всі антидемпінгові мита на імпорт товарів походженням з України та застосування глобальних захисних заходів щодо українських товарів.

  Тарифи, прописані в угоді, будуть тимчасово припинені. Йдеться про мита для промислової продукції, припинення застосування системи вхідних цін для фруктів і овочів і всіх тарифних квот для сільськогосподарської продукції.

  Україна дотримуватиметься європейських правил щодо походження товарів та відповідних процедур у рамках Угоди про асоціацію, утримуватиметься від будь-яких нових обмежень на імпорт з ЄС, та забезпечуватиме повагу до демократичних принципів, прав людини та основних свобод, верховенства права, боротьба з корупцією.

  Війна в Україні та скасування мит на експорт:
  24 лютого 2022 року Росія почала повномасштабне військове вторгнення на територію незалежної України.

  27 квітня Європейська комісія запропонувала призупинити на рік дія всіх імпортних мит на весь український експорт до Європейського Союзу.

  3 червня ЄС офіційно скасував на рік всі мита і збори з українського експорту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми