Асоціація з ЄС, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Чим Україна забезпечує ЄС

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ЄС

  Україна забезпечує Євросоюз продовольством, електрикою і газом.

  8586_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

  Україна не лише довела свою приналежність європейській родині, а є тим партнером, якому можна довіряти, заявила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в ефірі марафону.

  Попри війну з 2014 року, попри повномасштабну війну з 24 лютого, наша країна, не просячи нічого взамін, залишалась, залишається і буде залишатися довіреним партнером Європейського Союзу, сказала вона.

  "Ми в умовах повномасштабної війни забезпечуємо повноцінний транзит газу, ми приєднались до європейських електромереж, ми експортуємо нашу електрику в ЄС в умовах енергетичної кризи, в умовах повністю заблокованих портів ми забезпечуємо експорт в звичайному обсязі, який іде на Європейський Союз через зелені коридори", - наголосила Стефанішина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми