Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ЄС зніме заборони на експорт - Зеленський

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: е-декларування

  Україна очікує, що Європейський Союз оперативно зніме всі обмежень щодо експорту нашої агропродукції.

  0634_769.jpg (50.02 Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на президента України Володимира Зеленського на брифінгу з главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
  Зеленський повідомив, що обговорив з фон дер Ляєн ситуацію щодо експорту української агропродукції. За результатами переговорів політики дійшли спільної згоди щодо важливості внеску України в глобальну продовольчу безпеку світу. Президент також відзначив спільні успіхи в продовольчій сфері, зокрема програм «Зерно з України» та «Шляхи солідарності».
  «Солідарність не може бути менша, ніж об'єктивна потреба в ній, але, на жаль, ми зіштовхнулися з проблемами в тому, у чому й надалі мали б бути спільні прояви солідарності. Це пропорційно тим загрозам, які є сьогодні. Жорсткі та навіть жорсткі, як для часу війни, протекціоністські заходи від наших сусідів не можуть не розчаровувати, м’яко кажучи», — сказав Зеленський.
  Президент підкреслив, що будь-які обмеження українського експорту наразі абсолютно неприпустимі, адже це посилює не Європу, а можливості країни-агресора.
  «Ми пропонуємо започаткувати консультативну групу для моніторингу відповідних проблемних питань та утриматися від будь-яких рішень щодо торгівлі без консультацій з Україною», — сказав він.
  Зеленський додав, що Україна очікує від ЄС оперативного зняття всіх обмежень щодо експорту агропродукції, якщо на це буде політична воля. Він зазначив, що сьогоднішні переговори з президенткою Єврокомісії свідчать про те, що така воля є.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми