Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ЄС профінансує українські стартапи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС, стартап

  Європейська рада інновацій (EIC) оголосила ключових партнерів програми підтримки українських стартапів на €20 млн.

  0634_769.jpg (50.02 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні на сайті EIC.
  Український консорціум керуватиме грантовим фондом у €12 млн.
  Програма на €20 млн покликана підтримати щонайменше 200 українських глибокотехнологічних стартапів на суму до €60 000 кожен. Окрім того, EIC запропонує нефінансову підтримку: бізнес-консультації та пошук партнерів.

  €20 млн спрямують на низку інструментів фінансової та нефінансової підтримки, зокрема, на програми підтримки для технологічних підприємців на різних стадіях, у тому числі інкубації, акселерації та виходу на ринки.
  Український консорціум Seeds of Bravery разом з партнерами з Українського фонду стартапів та FundingBox керуватиме грантовим фондом в €12 млн. Серед партнерів програми також: Aalto University, European Institute of Innovation and Technology, EIT Jumpstarter, Da Vinci Labs та інші компанії.
  Зараз готується грантовий договір. Проєкт триватиме два роки, а перші стартапи отримають фінансування вже у 2023 році, зазначили в EIC.
  Нагадаємо, у червні минулого року Єврокомісія виділила фінансування розміром €20 млн на підтримку української інноваційної спільноти. Це підвищить спроможність українських інноваторів взаємодіяти з європейською інноваційною екосистемою, виходити на нові ринки та отримувати переваги від європейських інструментів фінансування, ішлося в пресрелізі ЄК.

  Підтримку в розмірі €20 млн мають виплатити через конкурс пропозицій для загальноєвропейської мережі асоціацій стартапів, які підтримують українські зацікавлені сторони в галузі інновацій. За правилами EIC, один учасник консорціуму-переможця отримає €12 млн на гранти для стартапів. Ще €8 млн мають розподілити між рештою членів на іншу діяльність.
  EIC мала оголосити переможця конкурсу ще у березні 2023-го. Основна причина затримки, про яку вони не говорили публічно — це страх корупції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми