Асоціація з ЄС Автор: admin Друкувати

Які зміни чекають Україну після її вступу в ЄС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС

  Оскільки ми зараз є за кілька кроків до вступу в ЄС, то ми повинні знати, що нас чекає після цього, що зміниться у країні. Ось кілька важливих змін, які нас очікують і до яких ми повинні будемо звикнути.

  img-0e020a358fc252130eb086b33018a6a6-v.jpg (25.23 Kb)


  1. Медицина.
  Перед тим, як піти до лікаря, потрібно довго чекати. Сам ЄС не регулює роботу тих чи інших лікарів, бо це робота національного законодавства. ЄС лиш управляє доступ до ліків, медицини. Пріоритетом є діти та пенсіонери. Їх відправляють регулярно на різні обстеження безкоштовно.

  2. Система"е-governance".
  Це буде обов'язковим. До речі, найбільш розвинутою цифровою країною ЄС є Естонія. І там також відповідно є дана система. Щось на подобі нашої "Дії".

  3. Банк.
  В Європейських країнах для захисту банківських послуг використовують спеціальні директиви. Тобто, декілька етапів перевірки особи.

  4. Обслуговування.
  В ЄС високі податки, проте, низька якість обслуговування людей. На відміну від нас українців, де і ціни і якість хороші.

  5. Робота.
  Після вступу в ЄС для українців відкриється ринок праці і можна буде легко шукати будь яку роботу в країнах Євросоюзу. Але є одним важливий момент - велика конкуренція.

  6. Освіта.
  Наші школярі і студенти матимуть змогу вчитись закордоном, мати більшу стипендію і відповідно навчальна система буде такою ж як і в ЄС. Диплом, який людина отримає пізніше, стане визнаватись у всьому світі.

  7. Права споживачів і права людей.
  В країнах Євросоюзу суворо відслідковують, щоб інформація на товарі відповідала якості і дійсності. Права людей більш захищені ніж в Україні.

  8. Розвиток економіки.
  Збільшення експорту, що покращить виробництво, а отже, створить багато нових робочих місць. Стане більше імпорту, що також має свої переваги: зростає конкуренція, а отже, ціни падають, а якість товарів і послуг підвищується.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми