Асоціація з ЄС, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати та роботи для українців у ЄС

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЄС, робота, зарплата

  З початку повномасштабного вторгнення найбільше біженців з України переїхали до Польщі (наразі до 1,5 млн осіб), Німеччини (1 млн) та Чехії (до 500 тис.). У цих державах зарплати українців сягають у середньому 30-80 тис. грн.

  0407_864.jpg (38.55 Kb)


  Наприклад, у Польщі мінімальний рівень зарплатні сягає 3400 злотих (30 202 грн) на місяць. Приблизно стільки ж у середньому отримують там біженці, розповів президент Всеукраїнської асоціації компаній із міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

  "Якщо говорити про Польщу, то там українці в середньому заробляють не менше від мінімальної заробітної плати, яка зараз становить практично 3400 злотих на місяць. У Німеччині мінімалка на сьогодні складає майже 2 тис. євро (80 469 грн. – Ред.). Звісно, ті, хто працюють як звичайні фізичні працівники, то вони отримують зарплату не меншу від цього рівня. У Чехії заробітна плата приблизно відповідає зарплатам у Польщі", – резюмував фахівець.

  Де працюють українські біженці?

  Лише невелика частина знайшла в Європі для себе роботу саме кваліфіковану. Левова частина обрала для себе працювати у сфері фізичної праці, тобто це готельно-ресторанний бізнес, робота на конвеєрах та ін.

  "Починаючи з червня-липня 2022 року приблизно 350 тисяч українських біженців, наприклад, у Німеччині стали на облік місцевої служби зайнятості. Вони вже почали шукати для себе роботу. Люди зрозуміли, що без знання мови вони можуть розраховувати на невисокий рівень заробітної плати. А якщо взяти до уваги, що майже 70% тих, хто виїхав за кордон, мали вищу освіту, вони все ж спробували почати вивчати мову або підвищувати свою кваліфікацію для того, щоб знайти кваліфіковану роботу за кордоном", – розповів Воскобойник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми