Асоціація з ЄС, Податки та законодавство, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Як українці з 2024-го будуть в'їжджати до ЄС

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: в'їзду до ЄС, правила

  Для українців та мешканців інших безвізових країн з 2024-го посиляться правила в'їзду до ЄС . Для перетину кордону доведеться отримувати спеціальний дозвіл ETIAS та сплачувати 7 євро. Також потрібно буде заповнити спеціальну анкету, яка має отримати схвалення.

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Про це йдеться на сайті ЄС. Починаючи з 2024 року, близько 1,4 мільярда осіб з більш ніж 60 безвізових країн повинні мати дозвіл на в'їзд до більшості країн ЄС . У переліку держав, громадяни яких мають отримувати дозвіл, є українці.

  Заповнити анкету потрібно на офіційному сайті . "Маючи чинний дозвіл на в'їзд ETIAS, ви можете в'їжджати на територію цих європейських країн так часто, як захочете, для короткострокового перебування – зазвичай до 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду. Однак це не гарантує в'їзд. Коли ви приїдете, прикордонник попросить показати ваш паспорт та інші документи та підтвердити, що ви відповідаєте умовам в'їзду ”, – йдеться у документі.

  Подання заяви на отримання дозволу на в'їзд ETIAS коштує 7 євро, хоча деякі мандрівники звільняються від цього збору. Найчастіше заявка обробляється протягом кількох хвилин.

  Однак, можливо, що обробка заявки займе більше часу. Якщо так, ви отримаєте рішення протягом чотирьох днів. Зверніть увагу, що цей період може бути продовжений на строк до 14 днів, якщо вас попросять надати додаткову інформацію або документацію, або до 30 днів, якщо вас запросять на співбесіду.

  Головне:

  Заяву (заповнену анкету) потрібно заповнити на офіційному сайті, заздалегідь потрібно підготувати свій закордонний паспорт
  Заява коштує 7 євро
  Термін дії ETIAS становить три роки.
  Як перетинати кордон із ЄС із 2024-го:

  подайте заявку на отримання дозволу на в'їзд ETIAS завчасно – до того, як ви придбаєте квиток або забронюєте житло;
  переконайтеся, що ваші паспортні дані збігаються з даними, зазначеними у вашому дозволі ETIAS, – вам буде відмовлено у посадці та в'їзді на кордоні, якщо вони не збігаються;
  переконайтеся, що ваш дозвіл на в'їзд ETIAS все ще дійсний;
  перевірте, як довго ви можете залишатися в європейських країнах, які потребують ETIAS;
  переконайтеся, що ваш паспорт дійсний протягом трьох місяців після передбачуваного виїзду з європейських країн, які вимагають ETIAS, – вам буде відмовлено у в'їзді на кордоні, якщо це не так (застосовуються винятки).
  Деякі українці можуть не сплачувати збір. До них належать неповнолітні (молодші 18 років), а також ті, хто досяг 70-річчя. Також не потрібно платити, якщо ваш чоловік чи дружина, зареєстрований партнер, дитина, батько є громадянином країни ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми