Асоціація з ЄС, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Гроші ЄС для України: Угорщина знову ставить "палки в колеса"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Угорщина. допомога, ЄС

  Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-ЄС, тому угорська влада фактично загрожує всьому Євросоюзу.

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Таку заяву Гуйярш озвучив на урядовому брифінгу. "Для зміни бюджету ЄС потрібна одноголосна підтримка всіх членів ЄС. Країна, яка не входить до ЄС (Україна, - прим. ред.) не отримає жодної копійки, поки країна, яка входить до ЄС (Угорщина, - прим. ред.) отримає все, що їй належить згідно із законом", – цитує заяву чиновника РІА-Новини.

  Угорщини заморожують виплати через порушення демократичних принципів, корупцію, порушення прав людини в країні. Таким чином, країни ЄС намагаються змусити угорську владу повернутися до демократичних принципів.

  Зазначимо, ще у грудні 2022-го низка країн ЄС наполягала на тому, щоб заблокувати виплати Угорщини. Йдеться про 6,3 млрд. євро. Причиною такого рішення є порушення демократичних стандартів у країні. Раніше Угорщина отримувала кошти від ЄС у відповідь на розблокування важливих рішень (санкції проти РФ, фінансової підтримки України).

  У Європейському Союзі кожна країна-член має право вето. Це призвело до того, що проросійська позиція угорської влади призвела до затримки щодо прийняття пакетів санкцій проти ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми