Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Єфремов в час війни й далі спокійно заробляє на тендерах

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Олександр Єфремов, тендери

  Єфремов продовжує заробляти на тендерах - ЗМІ.

  6355_efremov04.jpg (17.95 Kb)

  Поки українське суспільство і влада вишукують крихти на обмундирування армії і фінансування АТО, державний бюджет країни продовжують розкрадати за допомогою тендерних схем.

  Як нагадує автор, закон про державний бюджет на 2014 рік був прийнятий 16 січня. У ньому ДП "Луганськвугілля" отримало рядок на реконструкцію обладнання однієї з шахт.
  "Підтримка гірників - справа свята, отже, війна - не війна, а тендери на проведення цих робіт, як кажуть, must go on. ДП "Луганськвугілля" 19 травня 2014 розмістило оголошення про проведення такого тендера. Йшлося про ремонті і технічному обслуговуванні машин та устаткування спеціального призначення, і в кінцевому підсумку на відкриті торги подали заявки кілька учасників", - йдеться в матеріалі.

  У підсумку перемогла компанія "Ампір", яка запропонувала ціну 91,3 млн грн, що на 40 млн грн більше конкурента - компанії "Олімп" (51,2 млн грн).

  За даними автора за схемою стоїть регіонал Олександр Єфремов "вимінювали свою безмежну лояльність до Віктора Януковича на економічні преференції в регіоні".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У синів відомих "регіоналів" американці відібрали більше 5 мільйонів доларів

  "Він ось уже кілька місяців як в опозиції і вже тричі відрікся від "хрещеного батька", але при цьому продовжує заробляти на грошах українського народу. І це при тому, що багато людей вказують на Єфремова, як на одного з призвідників "ЛНР", зазначає автор.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми