Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Валютні оренди тепер будуть здійснюватися виключно у гривнях

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: оренда, нерухомість, Мінекономрозвитку

  Таке рішення ухвалило міністерство економічного розвитку України.

  0400_zhytlo4.jpg (265.23 Kb)

  Зміни стосуватимуться оренди приміщень поблизу магазинів, в торгових центрах та в бізнес-центрах. Ці зміни дадуть змогу полегшити життя орендаторам, оскільки це істотно призведе до зменшення орендної плати.

  Мінекономрозвитку повідомило про окремі штрафи у цій площині.

  Отож, через збільшення оренди майже у 70%, оскільки був 1$/8грн, а став 1$/13 +грн. Це змушувало орендаторів збільшувати ціни на свої товари та послуги тощо.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депозити та доходи з оренди майна будуть оподатковуватися

  "Згідно з документом, ні про які долари, у.о. або форми, що містять курсову прив'язку, не повинно бути й мови. Тільки гривня. У неї власники будинків повинні один раз перерахувати орендні ставки з поправкою на імпортну складову, і більше не зможуть міняти, навіть якщо котирування на міжбанку просядуть до 15 грн/$. Це роз'яснення Мінекономіки щодо юридичного запитом, і офіційний документ, який може застосовуватися до всіх спорах. Думаю, він стане серйозним козирем у переговорах між орендарями та власниками нерухомості. Якщо сторони не зможуть домовитися, то, гадаю, на нас чекає хвиля судових спорів, де наймачі будуть намагатися не тільки знизити чинні орендні ставки, але і повернути частину вже сплачених платежів", - прокоментував документ старший партнер адвокатської компанії "Кравець та Партнери" Ростислав Кравець.

  Зауважимо, що очікування від такий дій можуть бути різні, зважаючи на очікувану хвилю судових позовів та обурення власників нерухомості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми