Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Політолог пояснив, як депутати приховують свої статки від громадян

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: податки, депутати, декларація доходів

  Політолог Олег Пастернак запевнив, що Україні потрібні реальні прозорі реформи.


  3453_superco.jpg (.97 Kb)

  "До реформування державної служби потрібно підходити системно та комплексно, а не обмежуватися напівзаходами і яскравими заявами. Існує величезна кількість відомих способів оптимізації і приховання справжніх доходів чиновників", - сказав Постернак.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд хоче зменшити соціальні внески

  Експерт запевнив, що без зацікавленості податківців та реформ уряду, практично нереально визначити справжні статки депутатів.

  "Приміром, дорогий автотранспорт і нерухомість можуть бути переписані не обов'язково на близьких і далеких родичів, але і на друзів або взагалі на випадкових осіб за наявності відповідної домовленості. Тому такі паліативні заходи не вирішать корупційну хвороба бюрократії. Тут би згодився розрекламований грузинський досвід. Для початку потрібно скоротити кількість відомств, чисельність чиновників і істотно підняти рівень їх заробітної плати, посилити кримінальну відповідальність, провести кілька показових процесів. Структуру державної бюрократії необхідно оптимізувати у відповідності із запитами суспільства ХХІ століття з новими функціональними обов'язками, нової компетенцією і новими людьми", - пояснює він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми