Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Мінфіні заявили, що декларація про доходи більше не буде обов'язкою

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: декларація доходів, Мінфін

  Декларація доходів громадян буде мати добровільний характер протягом певного періоду.


  7771_personal_income_tax_reporting_changes.jpg (67.24 Kb)

  Таку інформацію озвучив заступник міністра фінансів Денис Фудашкін.

  За словами Фудашкіна, відповідно до законопроекту 5079, метою таких заходів є оцінення доходів громадян на основі порівняння з їх витратами,тому буде діяти "нульова" декларація, яка повинна відобразити поточний стан громадянина.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлапак заявив про початок запровадження європейських податків в Україні

  Однак цей законопроект стосуватиметься лише осіб з високими статками й доходами. Інші ж громадяни, котрі володіють зареєстрованим майном (нерухомістю, автомобілями, землею) при цьому не володіють іншими активами, не зобов'язані нічого декларувати - зареєстроване майно не підлягає декларуванню, зазначив заступник міністра. Для зіставлення доходів і витрат буде вважатися, що у громадянина є резерв в 200 тис. гривень.

  Але навіть якщо фізособа володіє незареєстрованим майном на більшу суму, це не означає, що податкова буде все порівнювати. Застосувати непрямий метод при оподаткуванні доходів можна буде тільки в тому випадку, якщо розбіжності між доходами і витратами перевищать суму в 40 мзп за звітний період.

  При цьому Фудашкін зазначив, що в процесі обговорень було прийнято рішення забезпечити податкову амністію всіх задекларованих активів (раніше пропонувалося при подачі "нульової" декларації зобов'язати громадян до сплати податку в повному обсязі).

  Нагадаємо, суть "нульової декларації" полягає в тому, щоб задекларувати майновий стан і зобов'язання на конкретну дату.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми