Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гонтарєва: курс гривні продовжує стабілізуватися

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: НБУ, Валерія Гонтарєва

  Грецький сценарій в Україні не відбудеться через ряд причин.

  2708_1421434077.jpg (81.64 Kb)


  Валерія Гонтарєва, керівник НБУ, поспішила заспокоїти всіх жителів України, заявивши, що "грецький сценарій" ніколи не зможе повторитися в нашій країні. 7 липня Гонтарєва провела переговори з главами найбільших банків і повідомила, що ситуація на валютному ринку стабілізувалася. Після цього глава НБУ зазначила, що Україна не зможе опинитися в такій ситуації, яка зараз склалася в Греції.

  Така інформація з'явилася кілька годин тому на сайті НБУ. На думку Гонтарєвої, поки світовий валютний ринок "штормить", в Україні все спокійно. Курс гривні продовжує стабілізуватися, і приводів для занепокоєння бути не може. Крім того, глава НБУ підкреслила, що в останні чотири місяці відзначається зростання депозитарної бази в гривнях. Українці стали більше довіряти національній валюті, та з початку минулого місяця обсяг вкладів у гривнях збільшився майже на два відсотки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ: Українці понесли гроші в банки

  Дмитро Сологуб, заступник голови НБУ, доповів, що грецька криза ніколи не повториться в Україні. Сологуб зазначив, що інфляція в країні поступово знижується, і банківський сектор України ніяк не постраждає через грецький дефолт. Прямих наслідків для економіки України Сологуб не бачить, і, крім того, на відміну від грецької влади, українське керівництво продовжує переговори з кредиторами у звичайному форматі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми