Україна ніяк не постраждає через обвалу валютних бірж за кордоном. Їй більше потрібно турбуватися про внутрішні впливи на фінансовий ринок.
Таку заяву зробив колишній голова правління ВАТ "Ощадбанк", керівник Української міжбанківської біржі Анатолій Гулей.
Проблеми світових бірж виникли через повторення помилок 2008 року. Єдина відмінність у 2015 році – спільне падіння американського і китайського фондових ринків. З-за цього виникло посилений тиск на інші ринки, які стали "червоними". Щоб більш конкретно говорити про майбутнє, слід дочекатися кінця тижня, уточнив Гулей, так як це перша зона ризику. Ситуація може швидко стабілізуватися, якщо американці і китайці вирішать допомогти своїм ринкам. Якщо ж протягом найближчих днів цього не станеться, то критичні точки настануть вже в середині вересня. Експерт уточнив, що Україні нічого боятися падіння світових бірж.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Технічний дефолт призведе до долара по 40 гривень
Україна поки не глобалізована. Впливу світових тенденцій піддаються лише ті, хто тримають свої акції на світових ринках, резюмував експерт.