Медведєв вже вкотре виступив перед росіянами, щоб переконати їх в тому, що ембарго, введене у відповідь на західні санкції, виявилося дуже вигідним для країни і сприяло розвитку аграрного комплексу.
За словами російського прем'єра, агропромисловий комплекс, а також безліч російських підприємств вже відчули користь ембарго, і зараз в країні склалася дуже позитивна ситуація для співпраці з компаніями з багатьох держав.
Медведєв підкреслив у своєму зверненні, що незабаром агропромисловий комплекс зможе забезпечити всіх громадян Росії смачними, корисними, натуральними і дешевими продуктами, які ніколи не поставлялися з західних країн. На думку прем'єра, аграрний сектор переживає нову хвилю розвитку і скоро стане конкурентоспроможним на світовому ринку. В цьому році, як зазначив Медведєв, покращилася ситуація у тваринництві, у виробництві олії та цукру, складається позитивна динаміка у переробній промисловості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Путіна закінчуються гроші
Прем'єр додав, що урожай овочів і фруктів був значно вищим, ніж в 2014 році, і це тільки початок. Щоб аграрний сектор Росії розвивався і далі, необхідно вкладати кошти в дослідження, що дасть можливість покращувати показники в аграрній науці. Втім, думка прем'єр-міністра РФ розділяють не всі. Приміром, багато експертів зазначили, що так зване імпортозаміщення призвело до чергового подорожчання на основні продукти харчування в Росії.