Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Мінфін РФ заявив, що економіка на дні і готова зростати

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: РФ, економіка

  Російська економіка в другому кварталі 2016 роки вже може перейти до зростання, намацавши своє нове дно.

  0836_1359847329_defolt_1.jpg (67.41 Kb)


  З такою заявою виступив заступник міністра фінансів Максим Орєшкін.

  "Багато в чому стабілізація вже відбувалася в другому півріччі минулого року, якби ціни знову не впали на 20 доларів і не запустили міні-повторення, набагато більш м'яке за те, що було раніше", - заявив заступник міністра фінансів.

  Він нагадав, що якби не новий виток обвалу нафтових котирувань, то російська економіка повернулася б до зростання ще в кінці минулого року, однак новий обвал привів російську економіку на нове дно.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нефьодов: 15 речей, які вже зроблені силами команди Абромавічуса

  "Зараз ми з точки зору платіжного балансу адаптувалися до 30 доларів за барель, тобто пішли ще нижче, ще скоротили імпорт, ще це вдарило по споживчому попиту, ще (споживчі) ціни підросли, але вже набагато менше, ніж це було рік тому", - сказав Орєшкін.

  "Відповідно, зараз другий квартал - це період стабілізації, можливо, вже виходу на позитивні темпи зростання", - заявив він.
  Орєшкін також зазначив, що російська економіка залежить не від нафтових цін, а від їх динаміки.

  "Якщо вони стабілізувалися - означає, що економіка виходить на певну траєкторію зростання, хоч і не дуже високу", - пояснив Орєшкін.

  Як повідомлялося, обсяг Резервного фонду РФ за 2015 рік знизився в рублях на 26,5%, до 3,64 трильйона рублів, а в доларах - на 43,2%, до 49,95 мільярда доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми