Фінанси. Гроші. Валюта Автор: storozhykimg Друкувати

Як обміняти валюту та не «прогоріти»?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: обмін валют, гроші, чорний ринок

    Останнім часом багато українців задаються питанням: як обміняти валюту та не прогоріти? Саме тому сьогодні ми вирішили допомогти вам розібратись у цьому питанні.

    obmin-valyut.jpg (77.51 Kb)

    Насправді, ситуація в України досить хитка, а курс постійно змінюється. Вгадати та передбачити подальший розвиток подій вкрай важко, це не вдається навіть експертам та економістам, що вже й казати про простих громадян. Що ж робити та як вийти з положення, якщо необхідно обміняти валюту, а хочеться зробити цю операцію з якнайбільшою вигодою для себе?

    Напевно, більшість з вас не бачать іншого виходу, як звернутись з цією операцією до банківської установи чи обмінника валют, проте цей варіант не завжди на стільки хороший, як може здаватись на перший погляд. Ви можете знати курс чи не у всіх банках вашого міста, вибираючи найоптимальніший та найкращий для вас курс. Проте, приїхавши або прийшовши туди, раптом ви побачите, що курс змінено. Проте і це ще не найгірше, різниця між купівлею та продажем валюти може бути надто велика, близько 5% і більше, а це вже вагома різниця.

    Інші ж громадяни обмінюють валюту через термінал свого банку, проте й тут чатують приховані перепони, адже більшість банків за такий обмін беруть комісію у розмірі від 1% до 4%. Та ж схема діє і у тих випадках, коли ви розплачуєтесь картою українського банку за кордоном.

    Є й інший варіант обміняти валюту за нижчим курсом. Обмін валют чорний ринок – ще один спосіб це зробити. Хоча й існує мінімальна ймовірність ризику, велика частина українців міняють валюту саме так, адже тут немає різних комісій, зміни умов, коливань, а обмін чи не завжди буде проведений на більш вигідних умовах.

    Отож, що варто знати при обміні валют?

    1.Дізнатись остаточний курс та зрівняти його з офіційним, викличте комісії, зрівняйте купівлю та продаж валюти. Якщо вам пропонують надто привабливий курс, запитайте, які умови обміну, адже дуже часто такий курс пропонують при умові обміну великих сум,а на більш дрібні обміни діють зовсім інші умови.

    2.Перевіряйте суму. Завжди діставайте калькулятор та перераховуйте самі, чи правильну суму вам пропонують. Адже, можливо, вас хочуть обманути, а можливо просто помилились у підрахунках, будьте обережні.

    3.Уточніть чи є потрібна вам сума. Можлива така ситуація, коли курс вас влаштовує, ви приїздите на місце зустрічі, а потрібної суми для обміну немає. Тому завчасно запитуйте про умови обміну.

    4. В кінці операції перерахуйте купюри та перевірте їх на предмет фальшивості ( водні знаки, спеціальні стрічки та інше).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми