Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Грецію чекає економічний бум - Єврокомісія

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Греція, ЄС, економіка

  Економіка Греції в другому півріччі поточного року продемонструє значне зростання, завдяки проведеним структурним реформам і відновленню приватного споживання.

  32_264-cca7f1bd352dcd6c1cef0903e7f8ed_c580x360.jpg (28.34 Kb)


  Такий прогноз міститься в доповіді Єврокомісії.

  Зростання продовжиться і на початку наступного року, завдяки чому, ВВП в 2017 році складе 2,7% проти 0,7%, що очікувалися в зимовому прогнозі.

  Однак в 2016 році ВВП Греції буде знаходитися все ще в негативній зоні, склавши мінус 0,3%, що гірше весняного прогнозу ЄК (0%), відзначається в доповіді.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Меркель шкодують, що не дали Україні витрачених на Грецію мільярдів

  Зростання в другій половині року буде викликаний відновленням приватного споживання та підтримки структурних фондів Європейського союзу. ЄК очікує стійкого відновлення внутрішнього споживання і туризму в країні.
  Втім, незважаючи на сприятливий прогноз на 2017 рік, ризики залишаються, зазначається в доповіді. Серед них – виконання внутрішніх структурних реформ, а також вплив кризи біженців на торгівлю і туризм в Греції. Не можна не враховувати і можливого значного сповільнення глобальної торгівлі, йдеться в документі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми