Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-галузі для інвестицій в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: інвестиції, економіка

  ІТ, сільське господарство та складальні виробництва в Україні мають найбільші перспективи отримати закордонні інвестиції.

  3468_taras-zagorodniy.jpg (26.43 Kb)


  Про це заявив економічний експерт Тарас Загородній.

  "ІТ-галузь, яка продає послуги в США має в Україні купу спеціалістів, які можуть працювати за порівняно невеликі гроші. Це цікаво більшості інвесторів. Друга перспективна галузь - сільське господарство. Земля і робоча сила у нас недорогі, а попит на сільськогосподарську продукцію в світі зростає. Зараз ми вирощуємо 63 мільйона тонн зернових на рік, а потенціал - 100 мільйонів. На третьому місці за привабливістю - складальні виробництва - елетротехніка, машини", - сказав експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ вимагає "реальний торг" для покупня на ОПЗ

  Заважають приходу інвестицій невизначені промислова та податкова політика. Відлякує інвесторів залежність судів, бо так вони не можуть захистити свою власність, вважає Тарас Загородній.

  "У першу чергу Україною цікавляться азійські виробники продукції машинобудування та аграрії. Наша країна близька до Європи, має дешеву робочу силу, порівняно зі Словаччиною та Польщею. Зниження податків на зарплату сприятиме інвестиціям", - розповів експерт.

  На думку Загороднього, Україна зможе засвоїти до $40 млрд іноземних інвестицій. За 2015 рік було інвестовано $3,7 млрд.

  Нагадаємо, Європейська бізнес-асоціація оцінила інвестиційний клімат України, як кращий за останні 4 роки. Індекс інвестиційної привабливості України, який розраховує асоціація, за останні півроку піднявся до 2,88 балів із 5 максимальних. За шість місяців індекс виріс на 0,31 бала. Представники асоціації запевняють, що це кращий показник країни за останні 4 роки, оскільки індекс майже досягнув нейтральних показників (від 3 балів). Найвищий показник зафіксували в кінці 2010 року, він становив 3,4 бали.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми