Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Гройсман назвав пріоритетні галузі для Уряду

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Гройсман, держбюджет

  Пріоритетами бюджету країни на 2017 рік будуть оборона, розвиток енергоефективності та дорожньої сфери, аграрного сектору і машинобудуваннят, збереження фінансової децентралізації.

  0525_6970f7d8e78605.jpg (25.1 Kb)


  Про це у Вінниці на брифінгу повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  "Уперше це буде абсолютно чесний бюджет: скільки ми заробили – стільки й маємо витрачати. Популістичні й нереалістичні бюджети, які приймалися традиційно, порушують макроекономічну стабільність. У принципі, людям вони нічого не дають, окрім того, що шалена інфляція. Це буде чесний бюджет, в якому будуть чітко структуровані пріоритети", - сказав Гройсман.

  За його словами, найперший пріоритет – це оборона. Наступна позиція – це питання українських доріг та забезпечення енергоефективності економіки та об'єктів інфраструктури.

  "Ми хочемо масштабно продовжити серйозний ремонт доріг. І найголовніше – щоб ми перейшли до реконструкції і будівництва нових доріг. Наступна позиція – це енергоефективність. Думаю, що в Державному фонді енергоефективності в наступному році будуть акумульовані 5-6 мільярдів гривень, в тому числі, ми розраховуємо залучити міжнародні ресурси. На дорожний фонд ми теж можемо акумулювати 30-40 мільярдів гривень. Це все те, що буде направлено на економіку, на модернізацію, створення робочих місць і виплату заробітних плат", - сказав глава уряду.

  Серед пріоритетів уряду в бюджеті-2017 і питання освіти: "Ми будемо відстоювати позицію щодо підняття заробітних плат освітянам".

  Прем'єр-міністр також наголосив на важливості підтримки аграрного сектора, який стимулюватиме розвиток вітчизняного машинобудування.

  "Ми передбачаємо 5,5 млрд грн коштів у бюджеті, які будуть направлені на підтримку малих фермерських господарств. Це дуже важливий для нас сектор, особливо, коли питання йде не про великі холдинги, а про невеликих фермерів, які виробляють продукцію. Ми зацікавлені в тому, щоб вони збільшували переробку, збільшували обсяг виробленої продукції, таким чином ми можемо стимулювати машинобудування", - зазначив Гройсман.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У банках ФРН "сховані" нічийні мільярди євро

  Окрім того, Прем'єр-міністр вважає стратегічно важливим відстояти фінансову децентралізацію.

  "Ми зберігаємо масштабну децентралізацію фінансів. Це означає, що на місцях будуть кошти і в наступному році. Ми будемо за це боротися, бо деякі наші політикани хочуть говорити, що більше грошей треба консолідувати в центрі, в Києві. Я категорично проти: міста, села, селища , райони і області мають отримувати кошти напряму, а не від комітетів парламенту . Заробили гривню в бюджет – зразу ж розподілили", - сказав очільник уряду.

  За його словами, Кабмін прагне дискусії в парламенті щодо показників бюджету, його доходної і видаткової частини.

  Нагадаємо, сьогодні у Києві на Майдані Незалежності вимагали звільнити Умерова та інших політв'язнів у Криму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми