Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ бізнеси, які вигідно відкривати в Україні під час кризи

  • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: бізнес, криза

    У період економічних криз і занепадів попит на товари і послуги суттєво змінюється. Прибутковими стають абсолютно інші бізнеси порівняно з докризовими часами. Вони мають бути зорієнтовані на пропозицію бюджетних товарів, послуг, а також давати нові рішення для людей, чиї доходи впали.

    4230_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Магазин "Секонд-хенду"

    Точки продажу одягу, що був у використанні, — це альтернатива дорожчим магазинам і базарам. Зазвичай попит на неновий одяг зростає, як тільки дорожчає долар чи піднімаються ціни в магазинах.

    "Зазвичай люди не люблять змінювати свій спосіб життя, але на той, який був, вже бракує коштів. Їм треба запропонувати дешевші речі та послуги", - говорить порталу "Знай" Тарас Радзівіл, спеціаліст із особистих фінансів.

    Для відкриття такої крамниці треба близько 80 тис. грн. Ці гроші потрібні для оренди приміщення, зарплати трьом найнятим продавцям і перших закупок товарів.

    "Секонд-хенду дає від 8 до 16 тисяч гривень у місяць. Товар закуповують на великих складах ношених речей у Німеччині та Франції. Одяг продають на вагу. 60–200 кілограм коштує 120-190 гривень. Націнюють на ньому від 30 до 400%, залежно від якості, стану, бренду і фасону", - каже він.

    Перепродаж китайських товарів

    На перепродажах можна значно швидше відбивати вкладені кошти, порівняно із виробництвом і ремонтом чогось.

    "Перепродаж у найкращому вигляді це коли ви ще не продали товар, але вже знаєте, де його взяти для продажу. За такою схемою працюють більшість інтернет-магазинів. Однак зараз найкраще продавати на сайтах-дошках оголошень. По-перше, на них не треба витрачати гроші. По-друге, є високі шанси, що ваш товар там куплять", - каже бізнесмен Роман Семчишин. Він продає дитячі іграшки.

    Продаж товарів на таких платформах зазвичай вигідний за рахунок обертів. Чим вони більші, тим більші прибутки.

    "Зазвичай націнку роблять відсотків 20-30. Вигідно також продавати тимчасові потримані речі — дитячі іграшки, пеленатори, ліжка тощо. У період кризи на це є попит, бо люди не хочуть витрачати грошей на нові речі. Все одно ними користуються", - пояснює він.

    Такий бізнес приносить близько 5-7 тис. грн у місяць, за умови, що кожного дня буде продаватися 10 речей.

    Експрес-перукарня

    Експрес-перукарні зазвичай роблять у кіосках й інших некапітальних будовах. Їхньою особливістю є дешева вартість стрижки — 30-40 грн і відсутність запису, як в інших перукарнях.

    "Відкрити таку перукарню можна за 70 тисяч гривень. Це при тому, що приміщення не купуватимете, а братимете в оренду. На це у перший місяць піде 10-15 тисяч гривень. Решту прийдеться вкласти у ремонт і купівлю обладнання", - пояснює Олександр Бойко, спеціаліст із особистих фінансів.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведєв підготував "сюрприз" пенсіонерам

    Ці перукарні приносять власнику 15-20 тис. грн доходу. У людних місцях, біля зупинок і метро він можу бути удвічі більшим. Проте й орендна плата за приміщення там вища.

    Міні-магазини

    Великі магазини і гіпермаркети в період кризи популярністю не користуються. По-перше, в людей немає грошей робити великі закупи. По-друге, у часи економічної нестабільності половина полиць пустує. Така кількість товарів, на яку вони розраховані, не потрібна.

    "Дрібні кіоски й міні-маркети зараз дуже затребувані. Особливо, якщо там великий вибір їжі. Зараз люди здебільшого купують найнеобхідніше", - каже експерт.

    Він наголошує, що популярністю користуються магазини "Все по 10 гривень".

    "Там багато побутових товарів. Їх закуповують великим партіями. Люди йдуть у ці магазини, бо там ціни у 7-8 разів нижчі, ніж у супермаркетах. Такий магазин у нелюдному місці приносить 25-27 тисяч гривень доходу", - каже Олександр.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми