Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Донбас може стати привабливим для інвестицій

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: Донбас, інвестиції

  Президент країни повинен був зробити все, щоб врегулювати військовий конфлікт на сході України.

  9986_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта.

  Ще в 2014 році я говорив, що Порошенко необхідно знайти переговірників в цьому процесі і першим кого я назвав, був Віктор Медведчук, зазначив експерт. Було таке відчуття, що в цей момент журналісти впадуть зі стільців. Я прекрасно розумів, що склалися, і традиції навіть на особистісному рівні, дуже важливі, в тому числі і в можливості оцінювати будь-які проблеми, бачити їх.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна скоро може залишитися без вугілля і газу

  Апелюючи до можливості мирного врегулювання, ми повинні розуміти, що Україна страждає більше інших учасників конфлікту, втрачаючи свій авторитет і політичну вагу в міжнародних відносинах. Верховна Рада повинна була прийняти ряд законопроектів, які вже сьогодні могли б зняти всю гостроту військового протистояння на Донбасі. Але, якщо так трапиться, виникає серйозний ризик - фактично влада власноруч підтвердить, що вона сама і є винуватицею все того, що відбувається на сході України протягом тривалого часу.

  Треба розуміти, зазначив експерт, що війна на Донбасі - це замкнуте коло. І кров ллється через амбіції політиків і нездатності визнати свою провину в цьому перших осіб країни. Саме тому теза Медведчука, що тільки мир може виправити ситуацію, зрозумілий всім і кожному - тому що тільки мир є основоположним умовою, щоб врятувати всю країну. А в нинішньому хаосі, розпусті і розкладанні, які тільки сприяють зростанню корупції, до нас не прийдуть жодного долар або євро іноземних інвестицій.

  "Щодо тези Віктора Медведчука, що світ може залучити зарубіжних інвесторів в Україну, можна сказати, що інвестори дійсно будуть вкладати тільки в ті регіони, де спостерігається стабільна ситуація. Всі, хто займається бізнесом, знають, що таке форс-мажор. Хто може інвестувати в країну, де в будь-якому договорі буде зазначено, що форс-мажорні обставини - це війна, стихійні лиха і так далі? Зрозуміло, що жоден інвестор на такі умови не піде. - Констатує Сергій Шабовта. - Про це зараз говорять всі, хто не боїться. Все зводиться тільки до однієї думки - ситуація в країні почнеться змінюватися тільки за умови гарантованого і стабільного миру, який має забезпечити українську державу".

  "Крім того, є ще один аспект, про який багато замовчують. Справа в тому, що з цієї війни годується величезна зграя-лійка людей, які перебувають при владі. Вони збагачуються самим безсовісним чином, для них це вигідна ситуація, як це не цинічно. Я ніколи так яскраво не міг собі уявити, що прислів'я "кому війна, а кому мати красна", можна буде побачити наяву ", - підсумував Сергій Шабовта.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми