Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кум Путіна незадоволений держбюджетом України на 2017 рік

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Медведчук, держбюджет

  На думку Віктора Медведчука, бюджет-2017 просто "заморожує" злидні українців. Якихось спроб змінити ситуацію уряд не зробив. Втім, економіка країни в рамках пропонованої урядом моделі "розвитку", власне, більшого й не може дати, впевнений лідер "Українського вибору".

  6804_150104.jpg (52.96 Kb)


  На думку політика, бюджет України на наступний рік не збалансований і не відображає соціальних пріоритетів держави, закріплених у Конституції країни.

  "Так, бюджет-2017 передбачає збільшення доходів у розмірі приблизно 17 відсотків. Зростання мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму позначено у 10,1 відсотка. Як бачимо, Кабмін навіть не вважає за потрібне забезпечити зростання соціальних стандартів на рівні збільшення доходів бюджету країни. Інфляція в 2017-го передбачена на рівні 8,1 відсотка. Відповідно, від збільшення соціальних стандартів залишиться 2 відсотки від реального зростання. Думаю, про мізерність такого зростання не варто навіть говорити, це і так очевидно. Своїми бюджетними планами на 2017 рік Кабмін ще раз підтвердив незмінність тієї антисоціальної політики, яка веде до зубожіння українців", — обурюється Медведчук.

  Не менш цікаві, за словами політика, заходи, які має намір вжити уряд для збільшення доходів бюджету.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримав Медведчук своїх "тридцять срібняків"?

  "Одна з основних ― збільшення зовнішньої заборгованості. У бюджеті-2017 заплановано зростання граничного розміру держборгу на 14% ― до 1,7 трлн грн. Кабмін хоче залучити близько 86 млрд грн тільки зовнішніх позик. Таким чином, наша економіка буде орієнтована на отримання кредитів. Хоча уряду чудово відомо: постійне збільшення зовнішньої заборгованості ― це модель руйнування, а не творення, вона ставить під загрозу саме майбутнє країни", — впевнений лідер "Українського вибору".
  Ще одне джерело зростання держдоходів в майбутньому році, як зазначив Медведчук, ― збільшення податкового тиску на реальну економіку.

  "Уряд збирається в 2017-му збільшити акцизний збір на тютюнові вироби на 30%, на алкоголь на 20%, а крім того, на бензин і дизельне паливо. Підвищення акцизів, за розрахунками Мінфіну, принесе в скарбницю додатково 27 млрд грн.", — пояснив він.

  Крім того, головний фінансовий документ країни на 2017 рік передбачає також подальше скасування пільг по податках для сільського господарства, для підприємців можливості застосування єдиного оподаткування будуть звужені.

  "Таким чином, замість того, щоб формувати умови для зростання економіки, уряд воліє душити її податками. Україні і українцям (хіба що за винятком чиновників) це нічого доброго не обіцяє", — робить висновок Медведчук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми