Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кум Путіна незадоволений держбюджетом України на 2017 рік

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Медведчук, держбюджет

  На думку Віктора Медведчука, бюджет-2017 просто "заморожує" злидні українців. Якихось спроб змінити ситуацію уряд не зробив. Втім, економіка країни в рамках пропонованої урядом моделі "розвитку", власне, більшого й не може дати, впевнений лідер "Українського вибору".

  6804_150104.jpg (52.96 Kb)


  На думку політика, бюджет України на наступний рік не збалансований і не відображає соціальних пріоритетів держави, закріплених у Конституції країни.

  "Так, бюджет-2017 передбачає збільшення доходів у розмірі приблизно 17 відсотків. Зростання мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму позначено у 10,1 відсотка. Як бачимо, Кабмін навіть не вважає за потрібне забезпечити зростання соціальних стандартів на рівні збільшення доходів бюджету країни. Інфляція в 2017-го передбачена на рівні 8,1 відсотка. Відповідно, від збільшення соціальних стандартів залишиться 2 відсотки від реального зростання. Думаю, про мізерність такого зростання не варто навіть говорити, це і так очевидно. Своїми бюджетними планами на 2017 рік Кабмін ще раз підтвердив незмінність тієї антисоціальної політики, яка веде до зубожіння українців", — обурюється Медведчук.

  Не менш цікаві, за словами політика, заходи, які має намір вжити уряд для збільшення доходів бюджету.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримав Медведчук своїх "тридцять срібняків"?

  "Одна з основних ― збільшення зовнішньої заборгованості. У бюджеті-2017 заплановано зростання граничного розміру держборгу на 14% ― до 1,7 трлн грн. Кабмін хоче залучити близько 86 млрд грн тільки зовнішніх позик. Таким чином, наша економіка буде орієнтована на отримання кредитів. Хоча уряду чудово відомо: постійне збільшення зовнішньої заборгованості ― це модель руйнування, а не творення, вона ставить під загрозу саме майбутнє країни", — впевнений лідер "Українського вибору".
  Ще одне джерело зростання держдоходів в майбутньому році, як зазначив Медведчук, ― збільшення податкового тиску на реальну економіку.

  "Уряд збирається в 2017-му збільшити акцизний збір на тютюнові вироби на 30%, на алкоголь на 20%, а крім того, на бензин і дизельне паливо. Підвищення акцизів, за розрахунками Мінфіну, принесе в скарбницю додатково 27 млрд грн.", — пояснив він.

  Крім того, головний фінансовий документ країни на 2017 рік передбачає також подальше скасування пільг по податках для сільського господарства, для підприємців можливості застосування єдиного оподаткування будуть звужені.

  "Таким чином, замість того, щоб формувати умови для зростання економіки, уряд воліє душити її податками. Україні і українцям (хіба що за винятком чиновників) це нічого доброго не обіцяє", — робить висновок Медведчук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми