Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Переказувати гроші з РФ в Україну заборонять

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: РФ, Україна, перекази, фінанси, суспільство

  Мінекономрозвитку підтримує законопроект, що забороняє грошові перекази з Росії в Україну за допомогою іноземних платіжних систем, повідомило джерело в фінансово-економічному блоці уряду.

  8829_75840.jpg (75.59 Kb)


  За словами джерела, відповідна позиція викладена в листі заступника міністра економічного розвитку Миколи Подгузова до Мінфіну.

  Як повідомлялося раніше, в листопаді депутат фракції “Єдина Росія” Владислав Резник вніс до Держдуми законопроект, який може обмежити грошові перекази з території Росії на територію України та інших країн, які ввели обмеження для російських платіжних систем, в разі, коли такі перекази з РФ здійснюються через іноземну систему.

  В кінці жовтня Україна заборонила діяльність кількох російських платіжних систем, в тому числі “Золотої Корони” і “Юністріму”.

  Відповідно до внесеного законопроекту, в разі введення іноземною державою обмежень на використання на її території платіжних послуг, що надаються російськими операторами, не будуть здійснюватися перекази грошових коштів з території РФ на територію такої держави з використанням іноземних платіжних систем. Порушення такого обмеження призведе до стягнення Банком Росії штрафу з особи, яка здійснила переказ, в розмірі зроблених платежів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як різко здешевити платіжку за опалення в домашніх умовах

  Законопроект також вносить до закону про “Національну систему платіжних карт” поправки, які обмежують транскордонні перекази коштів без відкриття банківського рахунку, що здійснюються поза російськими або іноземними платіжними системами.

  В даний час транскордонні перекази здійснюються в рамках платіжних систем або з використанням послуг іноземних юридичних осіб, які не є інфраструктурою іноземних платіжних систем, через так звані “системи термінових переказів”. Автор документа пропонує заборонити використання таких систем переказів з метою забезпечення прав і законних інтересів учасників подібних правовідносин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми