Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Економіст пояснив, що буде після обмежень розрахунків у 50 тисяч гривень

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: банки, розрахунки, готівка

  Зниження Нацбанком планки в розрахунках готівкою зі 150 тисяч до 50 тисяч гривень вигідне банкам. Це призведе до зростання обсягу банківських операцій, завдяки чому збільшаться їх прибутки.

  9972_zp__650x410.jpg (40.31 Kb)


  Про це заявив економіст Владислав Зимовець.

  Крім того, за його словами, через зменшення кількості банків в Україні зменшується конкуренція в фінансовому секторі. Це дасть змогу фінустановам, наприклад, піднімати вартість комісії за свої послуги.

  "Загалом, в Україні чітко простежуються тенденції до монополізації сфери банківських послуг. Таким чином, після запровадження обмежень до 50 тисяч банки точно не програють", – наголосив економіст.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес в Україні масово закривається

  За словами Зимовця, основною метою обмеження готівкових розрахунків є вихід з тіньової економіки. Це дійсно може мати певний позитивний ефект. Водночас, навряд чи ця ініціатива дозволить досягти інших цілей, про які заявляв НБУ, зокрема, отримання додаткових ресурсів для кредитування економіки.

  "Для того, щоб банки залучали більше ресурсів, необхідна довіра до банківської системи, якої в Україні немає", – додав експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми