Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Фонд Блейзера розповів про інвестиції в Україну у 2017 році

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  В Україну наступного року можуть зайти прямі іноземні інвестиції через можливість підписання угоди про Зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Китаєм.

  5947_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це заявив виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко.

  “Україна має непогані шанси в наступному році для створення бази даних по надходженню прямих іноземних інвестицій, в тому числі, і через можливість підписання угоди про Зону вільної торгівлі з Китаєм, який розглядає нас як платформу для просування своїх товарів на території ЄС”, – сказав Устенко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НБУ повідомив радісну новину про обмін валют

  За його словами, оголошення китайців про можливість започаткування переговорного процесу про Зону вільної торгівлі з Україною вже змушує корейців бути активнишими.

  “Ми очікуємо, що корейці теж можуть виступити серйозним «поїздом» інвесторів, які, можливо, почнуть заходити в Україну в наступному році, при тому що і одна, і інша країна можуть заходити не тільки в сільське господарство і енергетику, але і в галузі, пов’язані з приладобудуванням, машинобудуванням – те, з чим вони виходять на європейські ринки”, – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми