Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Нова перевірка доходів: Влада верифікує субсидії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидії

  В Україні скоро запрацює більш якісна система перевірки доходів одержувачів субсидій. Це допоможе відсіяти недобросовісних одержувачів.

  2253_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це розповіла експерт із питань соціальної політики інституту суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик.

  "На цю систему планується перейти у 2017 році (і в меморандумі МВФ про це йдеться). Система дозволить перевіряти рівень добробуту громадянина, який претендує або вже отримує ту чи ту соціальну допомогу. До повного переходу нам ще далеко, але вже почалася робота щодо субсидій", - зазначила вона.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Субсидії можуть перерахувати "по-тихому"

  Як наголосила Онуфрик, під час оформлення субсидій слід враховувати загальний матеріальний стан одержувача, а не ті доходи, які він.

  "Далеко не всі види доходів враховуються в загальний дохід. Ні депозит, ні відсотки з депозиту, вже не кажучи про наявність предметів розкоші: кількох будинків або літаків - про це взагалі не йдеться. Адже дуже несправедливо, коли в доходах людини враховуються стипендії, соціальна допомога, допомога з інвалідності, заробітна плата, а речі, які свідчать про розкіш, - ні. Людина може офіційно не працювати, не мати зарплати, але отримувати якісь дивіденди, доходи від інвестиційної діяльності, жити за рахунок того, що у неї відсотки з депозитів і одночасно отримувати субсидію", - звернула увагу експерт.

  Як вважає Онуфрик, систему субсидії від тіньових схем допоможе очистити монетизація.

  "Монетизація субсидій дозволить очисти цю систему від різних тіньових схем, тіньових розрахунків. Дасть зрозуміти, скільки людей насправді потребують субсидії і куди йдуть гроші", - підсумувала вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми