Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні збільшать прожитковий мінімум

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: прожитковий мінімум, суспільство, Кабмін

  У 2017 році прожитковий мінімум в Україні буде підвищено на 10,1% при прогнозному індексі споживчих цін 108,1%. Це дасть підстави для зростання всіх державних соціальних гарантій і стандартів, а позитивна динаміка економічного зростання дозволить залучити ще більше коштів для збільшення зарплат, пенсій, допомог та інших соцвиплат.

  9991_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

  "Відповідно до Закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік", розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб у поточному році буде збільшено з травня і грудня, що буде підставою для перерахунку пенсій. Зараз основне завдання уряду в цілому і Мінсоцполітики зокрема - підтримати найбільш незахищені категорії громадян, зокрема, пенсіонерів, не давши їм опуститися за межу бідності. З урахуванням фінансових можливостей Держбюджету та бюджету пенсійного фонду міністерством опрацьовуються можливі шляхи поліпшення пенсійного забезпечення всіх категорій пенсіонерів, зокрема осіб з інвалідністю", - наголосив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без МВФ Україну очікує дефолт

  Рева також нагадав, що Верховною Радою у грудні 2016 року прийнята внесена урядом пропозиція щодо збільшення мінімальної заробітної плати у два рази, реалізація якої сприятиме збільшенню надходжень до Пенсійного фонду. Очікуване зменшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду дасть можливість ввести нові підходи у пенсійній системі, у першу чергу - осучаснення пенсій.

  Крім того, за словами міністра, незважаючи на складну як фінансову, так і демографічну ситуацію, у якій функціонує солідарна система пенсійного страхування, Мінсоцполітики зараз опрацьовуються пропозиції про введення додаткових стимулів до обов'язкової сплати страхових внесків. Зокрема, мова йде про введення з 1 січня 2018 року додаткової умови про наявність не менше 15 років персоніфікованого страхового стажу для призначення пенсії за віком у 60 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми