Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яким буде курс долара після Пасхи - експерт

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: долари, валюта

  Великдень і травневі свята не вплинуть на курс гривні відносно долара. На сьогодні існують суттєві фактори, які формуватимуть курс національної валюти найближчим часом.

  3053_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це у коментарі повідомив економічний експерт Юрій Гаврилечко.

  Так, відповідаючи на запитання журналіста, як гривня переживе Великдень і травневі свята, Ю.Гаврилечко зазначив, що на тенденцію стабільності гривні свята не вплинуть.

  “Можна припустити, що найближчим часом продукція на світовому ринку дешевшати точно не буде. Ціни на корисні копалини – вони залишаються у висхідному тренді. Також, в порядку денному МВФ на сьогодні відсутня Україна, а отже – ми навряд чи зможемо залучити зовнішній кредитний ресурс. Тобто, ситуація з курсом може бути або стабільна, або нас чекає тимчасова середня волатильність гривні, тобто: трохи підвищився курс, трохи зменшився. А самі по собі свята не будуть впливати на курс, оскільки українці протягом останніх декількох років постійно зменшують купівлю та продаж валюти через відсутність грошей. Відповідно, роздрібний ринок на утворення такої значної різниці в курсі впливатиме найменше”, – розповів він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: руг Порошенка продав свій кримський бізнес

  Експерт також пояснив, які чинники будуть формувати курс гривні відносно долара найближчим часом.

  “На Великдень і травневі свята варто очікувати підвищення цін на продукти харчування. А от щодо курсу гривні, то все буде залежати від таких факторів: чи отримаємо ми зараз кредит, чи ні, чи зміниться кон’юнктура на світовому ринку тих товарів, які ми продаємо, чи ні, чи буде заблокована можливість переказу грошей приватних осіб з Росії чи ні. Тобто, для того, щоб спрогнозувати курс гривні до долара, потрібно принаймні знати стратегію діяльності уряду, НБУ. Потрібно володіти інформацією про те, що буде з металом, зерном, насінням на світовому ринку”, – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми