Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна очолила черговий бізнес-антирейтинг

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: бізнес, корупція

  Причини таких результатів – у відсутності економічного зростання, поганому бізнес-кліматі і неефективній системі покарань в Україні.

  0628_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції в бізнесі серед 41 країни Європи, Близького Сходу, Індії та Африки.

  Про це йдеться в результатах дослідження аудиторської фірми Ernst & Young. Участь в дослідженні взяли більше 4000 представників компаній.

  Автори дослідження відзначають, що за останні два роки ситуація з корупцією в Україні істотно погіршилася – в 2015 році наша країна займала 7 місце в антирейтингу. Але в 2017 році 88% опитаних респондентів відзначили широке поширення бізнес-корупції в країні, що і вивело Україну в "лідери". За нами в рейтингу – Кіпр (82%), Греція і Словаччина (81%). У звіті також зазначено, що близько 37% респондентів готові запропонувати хабар за укладення вигідного контракту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому чиновники "бойкотують" гривню - економіст

  "Але при таких невтішних результатах майже третина респондентів вірить, що залучення до відповідальності окремих співробітників компаній буде сприяти боротьбі з корупцією серед керівництва", – вважає керуючий партнер EY в Україні Олексій Кредісов. За його словами, причини таких результатів – у відсутності економічного зростання, поганому бізнес-кліматі та неефективній системі покарань в Україні.

  "Це говорить про непрозорість органів і перетворення теми боротьби з корупцією на політичний інструмент. З корупцією в Україні борються вісім органів, але її стає тільки більше. На створення цих органів витрачено більше зусиль, ніж на боротьбу з нею. І дослідження, і бізнес це тільки підтверджують", – розповів нам політолог Руслан Бортник.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми