Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

МВФ дав Україні два завдання

 • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: реформи, МВФ

  Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершила роботу в Україні і чекає підтримки Верховною Радою пенсійної та земельної реформ.

  8518_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це йдеться в заяві місії.

  Місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом відвідала Київ у період з 16 по 26 травня для обговорення 4-го перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

  “Економіка України продовжує своє відновлення, з очікуваним зростанням на рівні більше 2%. Реалізація податково-бюджетної і грошово-кредитної політики дозволяє забезпечити дотримання цілей, визначених для 2017 року. Валові міжнародні резерви продовжують рости, досягнувши рівня в 17,6 млрд доларів, а очікувана інфляція може скласти менше 10% на кінець року”, – повідомляє місія МВФ.

  У заяві наголошується, що проведення структурних реформ залишається ключовим фактором забезпечення потужного і сталого економічного зростання, так потрібного для України на середньострокову перспективу.

  “З огляду на це місія провела плідні дискусії з представниками влади щодо реформ, необхідних для поліпшення продуктивності, залучення інвестицій і зміцнення державних фінансів. Як і передбачено програмою, ці дискусії фокусувалися на пенсійній та земельній реформах, а також на заходах, необхідних для пожвавлення приватизаційного процесу і забезпечення конкретних результатів в антикорупційних зусиллях”, – заявляє місія МВФ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ротшільди допоможуть державному "Приватбанку" домовитися з Коломойським

  В ході дискусій було досягнуто прогресу в загальному розумінні визначальних компонентів даних заходів, однак для відображення цих компонентів в конкретних законопроектах необхідно продовжити технічну роботу.

  “Забезпечення парламентської підтримки цих законопроектів буде необхідним кроком на шляху завершення 4-го перегляду. Фахівці МВФ спільно з іншими міжнародними партнерами будуть тісно співпрацювати з представниками влади всі наступні тижні, щоб підтримати реалізацію реформ”, – резюмували в МВФ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми