Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін прогнозує, яким буде 2019 для України

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Мінфін, реформи, економіка

  За словами міністра фінансів, багато що залежить від проведення реформ. У цьому питанні Кабмін повністю залежить від Верховної Ради.

  8395_52b6144663d4c85ec063eebff4bf9603f94dcf.jpg (44.3 Kb)


  Прогрес у виконанні програми МВФ допоможе Україні вийти на ринок запозичень, щоб виплатити старі борги. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк на конференції "Економіка України: виклики та перспективи", відповідаючи на запитання, як Україна переживе 2019 рік, на який припадають чергові президентські і парламентські вибори, а також більш 14 млрд доларів виплат за зовнішніми боргами.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світовий банк спрогнозував ріст українського ВВП на 2018 рік

  Фактично, за його словами, Україна братиме нові кредити, щоб виплатити старі. "Необхідно створити нормальні умови для ринку. Ключ до виплати (боргів. – Авт.) – це вихід на ринок на сприятливих умовах. Ми готові це зробити вже на початку цієї осені. Щоб отримати сприятливі умови на ринку, потрібно показати прогрес реформ і прогрес за програмою МВФ. Є певна кількість реформ, які необхідно впроваджувати. Ми повністю залежні від парламенту в питанні проведення реформ. Вони стосуються законодавства в приватизації, пенсійної реформи... Я сподіваюся, що нам вдасться провести цей пакет реформ (через Раду. – Авт.). Я вважаю, що ми на позитивному шляху. Прогрес у співпраці з МВФ стане хорошою точкою входу на ринок запозичень. Звісно, виплати за боргами це проблема, але розв'язувана проблема", – заявив міністр фінансів.

  Нагадаємо, що за прогнозами експертів, вже з середини 2018 року Україна може опинитися на порозі дефолту. Старт бюджетного процесу і підготовка до чергових президентських і парламентських виборів 2019 року знизять можливості отримання нових кредитів – міжнародні фінансові інституції неохоче фінансують країни, в яких відбуваються складні виборчі процеси. До цього 2019 року додасться і початок виплат за зовнішніми боргами. Якщо 2017 року Україні потрібно повернути $ 2,6 млрд, то вже 2017-2018 рр. сума перевалює за $ 8 млрд. Найбільший обсяг виплат припадає на 2019 рік – майже $ 8 млрд.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми