Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як "розтринькують" свою зарплату німці та українці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата, суспільство

  Українці витрачають близько половини бюджету на продукти, одяг та взуття. У Німеччині на це йде 19% коштів.

  3435_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Порівняння витрат української та німецької родини виклав на сторінці у Facebook Олексій Дорошенко, гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

  "Українська сім'я витрачає на продукти, алкоголь, цигарки, одяг та взуття 52 проценти. На те, щоб одягнутись, ми витрачаємо, згідно з державною статистикою 4 проценти. Все інше йде на харчування. Німецька сім'я витрачає 19 процентів, з яких чимала частка йде на гардероб. Приблизно однаково ми витрачаємо на транспорт та зв'язок: в Німеччині на це тратять 17 процентів домашнього бюджету, в Україні – 14 процентів. Наші сусіди тратять гроші переважно на купівлю та обслуговування автопарку з Mercedes та BMW, ми - на громадський транспорт. Відпочивати люблять усі, тому ми витрачаємо 7 процентів нашого бюджету у гривні на відпочинок, культуру та розваги, а вони 16 процентів, але у євро. Витрати на комунальні послуги у Німеччині є притчею, тому там витрачають у 2,5 разу більше, ніж ми, тобто 35 процентів проти 13", - написав Олексій Дорошенко.

  1587_779090_1_w_590.jpg (54.91 Kb)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми