Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки корупціонерів посадили у 2017 році: цифра шокує

 • Джерело: nashigroshi.org.  → Ключові теги: корупція

  У 2017-му тільки одну людину в Україні реально посадили до в’язниці за корупційною статтею про привласнення бюджетних коштів.

  8913_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Видання “Наші гроші” зазначає, в цьому році зросла кількість службовців, які отримали вирок у вигляді позбавлення волі за зловживання службовим становищем, що призвело до присвоєння, розтрати майна або заволодіння ним.

  Щоправда, як в 2016-му, так і в 2017-му вирок з реальним позбавленням волі став дійсним тільки щодо працівників Ощадбанку.

  Всього в перші п’ять місяців цього року за цією корупційною статті (тільки у випадках, коли мова йшла про бюджетне майно та кошти) вироки отримали 77 осіб. Це на 27 або 25% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді їх отримали 104 людини.

  Істотно скоротилася кількість вироків щодо голів дільничних виборчих комісій, їхніх заступників, секретарів або членів ДВК, яких в основному штрафували або призначали умовний термін за присвоєні або розтрачені бюджетні кошти.

  У минулому році таких засуджених було 25, в цьому – 1.

  Цього року змінилася область, в якій суди винесли більше вироків. Якщо в минулому році в зазначений період такою областю була Львівська (12 вироків), то за 5 місяців цього року “лідером” стала Херсонська – 7 вироків.

  У 2016-му після Львівщини йшли Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Київська, Херсонська, (5-8 вироків), решта 1-4, а в 2017-му після Херсонщини йшли Львівщина, Донецька область, Одеська область, Івано-Франківська Київ (4-6 вироків), решта 1-3.

  У минулому році за кримінальною статтею не винесли жодного вироку в Черкаській області, а в цьому році – в Чернівецькій і Рівненській областях.

  Цього року суд призначив 5,5 року позбавлення волі старшому контролеру-касиру відділення філії Івано-Франківського облуправління Ощадбанку. У 2009-2015-му. вона привласнила кошти, що знаходилися на депозитних рахунках вкладників банку (1,55 млн грн, $56 тис. і €12 тис.).

  У минулому році позбавленням волі покарали ще чотирьох осіб, але апеляція скасувала ці рішення і відправила їх на розгляд до судів першої інстанції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми