Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Приклад для Україну: у Китаї впіймали 210 тисяч корупціонерів

 • Джерело: vesti-ukr.com.  → Ключові теги: корупція, Китай

  Дисциплінарні покарання у Китаї за перше півріччя 2017 року отримали 210 тис чиновників, заявили в Центральній комісії з перевірки дисципліни (ЦКПД) Комуністичної партії Китаю.

  2935_china-flag.jpg (18.09 Kb)


  Голова комісії раніше заявив, що політична культура партії залишається нездоровою, тому з цим необхідно продовжувати боротися.

  Чиновники в основному зазнали покарання за порушення партійного кодексу поведінки в компартії КНР. Зокрема покарань зазнали 38 керівників китайських провінцій і міністрів. Голови округів, на які діляться провінції, в кількості 1 тис. людей також отримали покарання.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям масово почали відмовляти у наданні субсидій

  При цьому за перше півріччя 2016 року були покарані 163 тис. чиновників, а за весь рік – 415 тис осіб.

  Відзначається, що антикорупційна кампанія, яка почалася з поверненням Сі Цзіньпіна як глави КНР в 2012 році, активно розвивається. Експерти вважають, що це пов’язано з низкою подій, серед яких зустріч керівництва країни, намічена на серпень поточного року, а також з’їздом компартії Китаю майбутньої осені.

  Голова ЦКПД Ван Цишань також заявив, що кампанія проти корупції буде посилена, оскільки проблеми в цьому плані зберігаються навіть після п’яти років напруженої антикорупційної боротьби.

  За його словами, виявлені в ході інспекцій проблеми відображають послаблення партійного лідерства і недоліки щодо зміцнення дисципліни. Він також звинуватив деяких членів партії в політичному нігілізмі, оскільки вони сприймають заяви про керівну роль партії як порожні гасла.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми