Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Гройсман націлився на глобальний успіх для України

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: Гройсман

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив переконання, що Україна може стати Startup-нацією.

  6978_6970f7d8e78605.jpg (25.1 Kb)

  Про це він написав у Фейсбуці.

  “Стати наступною Startup-нацією – гарна ціль для нас і я повністю переконаний в її досяжності. В України є усі передумови для того, щоб цього досягти. Уряд уже розпочав працювати над підтримкою нових проектів, які мають шанси на глобальний успіх”, – зазначив Прем’єр-міністр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт: українці сплачують тарифи за євростандартами

  Гройсман також повідомив, що нещодавно ініціював створення при уряді інноваційної ради: “І зараз ми, спираючись на досвід у тому числі Ізраїля, Туреччини і деяких інших країн, відпрацьовуємо механізм її роботи. Мова йде також і про участь держави у фінансовій підтримці перспективних стартапів”.

  При цьому, наголосив Прем’єр, головне – забезпечити сприятливий для розвитку бізнесу клімат. “Змусити і навчити контролюючі інстанції працювати за принципом “допомагати, а не заважати” – один з найсерйозніших сьогоднішніх викликів, і я роблю все від мене залежне, щоб цього добитись”, – додав він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми