Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На скільки змінилися доходи українців

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: зарплата, суспільство

  В Україні вперше за кілька місяців скоротилася середня зарплата. В першу чергу впали заробітки в сфері освіти та охорони здоров’я. Водночас значно зросли доходи в авіаційному транспорті та у фінансистів.

  9636_783.jpg (35.2 Kb)


  Середня зарплата в Україні за минулий місяць скоротилася на 0,3% – з 7360 до 7339 гривень, а в порівнянні з липнем минулого року зросла на 36,6%. Водночас реальна заробітна плата за місяць знизилася на піввідсотка. Як зазначають у Держстаті, реальна зарплата враховує кількість продуктів і товарів, які можна собі дозволити за певну суму з урахуванням зростання цін. Наприклад, якщо зарплата зросла на 2%, а ціни за цей самий період – на 4%, то номінальна зарплата зросте на 2%, а реальна навпаки, скоротиться на 2%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ отримав нову найбагатшу людину

  Традиційно найнижчі зарплати в Тернопільській області. Тут в середньому отримують лише 5 678 гривень. А “найбагатші” українці живуть в столиці – тут середня зарплата склала за підсумками минулого місяця 11 412 гривень.

  1623_zp1.png (56.19 Kb)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми