Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У світі почали "полювання" на біткоін-шахраїв

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: біткоін

  В Європейському Союзі заявили планують змінити нову директиву, яка передбачає санкції за цифрові злочини, щоб дати можливість правоохоронцям боротися зі злочинами, пов'язаними з використанням криптовалют.

  3022_22.jpg (75.13 Kb)

  Така ініціатива пов'язана з недавніми нападами з вимаганням у регіоні та за кордоном.

  Пропонується створити європейське агенство кібербезпеки, яке буде регулювати це питання.

  "Пропонована директива зміцнить можливість правоохоронних органів боротися з цією формою злочинності, розширивши сферу охоплення злочинів, пов'язаних з інформаційними системами, до всіх платіжних операцій, включаючи транзакції через віртуальні валюти", - пояснили в Єврокомісії.

  Крім цього, можливі зміни в правилах ЄС, що стосуються криптоконверсій. Офіційні особи зазначають, що наразі у кримінальній статті "Шахрайство з негрошовими платежами" в ЄС не враховуються злочини, пов'язані з цією технологією.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким буде реальний курс долара у 2018 році

  Правила про криміналізацію негрошового шахрайства викладені в Рамковому вирішенні 2001/413/JHA Ради і діють з 2001 року.

  Нагадаємо, що криптовалютами називають віртуальні "монети", які випускаються децентралізовано у глобальній мережі та виконують функцію грошей. Найпопулярніша з них - біткойн, заснована на технології блокчейн, наразі коштує понад 3 тис. доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми