Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 економік за рейтингом Global Competitiveness Report 2017-2018

  • Джерело: vesti-ukr.com.  → Ключові теги: долари, євро

    Всесвітній економічний форум опублікував рейтинг Global Competitiveness Report 2017-2018.

    6219_105422.jpg (79.44 Kb)

    При складанні рейтингу експерти ВЕФ аналізують показники за трьома основними категоріями (базові вимоги, підсилювачі ефективності, інноваційні чинники) і 12-ма областями (суспільні інститути, інфраструктура, макроекономічне середовище, охорона здоров’я та початкова освіта, вища освіта та професійна підготовка, ринок товарів і послуг, ринок праці, розвиненість фінансового ринку, технологічний рівень, розмір ринку, конкурентоспроможність компаній, інновації). Всього до рейтингу входять 137 країн.

    5. Німеччина

    Економіка Німеччини є найбільшою економікою Європи.

    Німеччина є постіндустріальною країною, де основу економіки (54%) складають послуги, 45,9% – виробництво та агробізнес – 0,1%, в якому зайнята така ж кількість економічно активного населення.

    Економіка Німеччини характеризується добре розвиненою інфраструктурою і висококваліфікованою робочою силою.

    4. Нідерланди

    Нідерланди продовжують входити до двадцятки країн-лідерів за сукупним обсягом ВВП.

    У Нідерландах розташовані штаб-квартири і виробничі потужності таких транснаціональних і європейських компаній, як VimpelCom, Royal Dutch/Shell (нафтохімія), Unilever (побутова хімія та продовольство), Royal Philips Electronics (електроніка).

    Провідні позиції в світовій економіці займають також найбільші голландські компанії і транснаціональні корпорації, що базуються в Нідерландах.

    Нідерландська банківська система представлена ​​такими банками, як ING Groep N.V., ABN AMRO Bank.

    3. Сінгапур

    Сінгапур – високорозвинена країна з ринковою економікою і низьким оподаткуванням, в якій важливу роль відіграють транснаціональні корпорації.

    Валовий національний продукт на душу населення – один з найвищих у світі.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: https://businessua.com/robota/38340ukrainci-stali-bagatshimi-za-rik-zrosla-zarplata-derzhstat.html

    Сінгапур привабливий для інвесторів через низькі податкові ставки. Всього в Сінгапурі 5 податків, з яких один податок на прибуток, один – податок на заробітну плату.

    2. США

    Економіка США – найбільша економіка світу за номінальним ВВП, яка становить не менше чверті світового номіналу ВВП в доларах США з кінця Другої світової війни.

    За паритетом купівельної спроможності, проте, США – друга економіка світу після економіки КНР за показником ВВП (ПКС).

    Економіка США є однією з найбільш диверсифікованих економік світу. Разом з тим, ця економіка виділяється найвищим номіналом зовнішнього боргу в світі.

    1. Швейцарія

    Економіка Швейцарії є однією з найбільш стабільних у світі.

    Проведена політика довгострокового монетарного забезпечення і банківської таємниці зробила Швейцарію місцем, де інвестори найбільш впевнені в безпеці своїх коштів, в результаті чого економіка країни стає все більш залежною від постійних притоків зарубіжних інвестицій.

    Через невелику територію країни і високу спеціалізацію праці, ключовими економічними ресурсами для Швейцарії є промисловість і торгівля.

    Швейцарія є світовим лідером з очищення золота, переробляє дві третини від його світового видобутку.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми