Задля того, щоб зменшити нерівність при розподілі економічних доходів у країнах світу, варто підтримувати інтеграційні процеси глобалізації, зокрема забезпечувати стале економічне зростання, яке буде тривати 10 і більше років.
Про це в ході Українського фінансового форуму в Одесі заявив заступник директора аналітичного департаменту МВФ Джонатан Девід Острі.
“Ми маємо продовжувати глобалізацію і підвищувати середні стандарти життя у всіх країнах. Важливо також не прискорювати процес глобалізації, можливо варто зробити паузу і осмислити, як зробити це більш інклюзивно у своєму форматі”, – заявив представник Фонду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Під опалювальний сезон": Кабмін різко підвищив ціни на газ
За словами експерта, є дві проекції ефекту глобалізації: фінансова і торгова. Саме торгова проекція вважається прогресивною, оскільки вона стимулює товарообіг і підтримує економічне зростання.
“Головна ціль – забезпечити стале економічне зростання, яке буде тривати 10 і більше років. Всі історії успіху – це країни, які зуміли забезпечити його. Короткострокове зростання ми можемо побачити будь-де, і воно не може подолати прірву між багатими і бідними, тож рівномірний розподіл доходів є надзвичайно важливим для суспільства”, – резюмував Острі.