Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

МВФ висунув чергове занепокоєння через Україну

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Міжнародний валютний фонд (МВФ) стурбований депутатськими правками в систему відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

  3238_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це йдеться в листі постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана спікеру Верховної Ради Андрію Парубію і прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

  "Ми стурбовані законопроектом 7115, що знаходиться на розгляді в парламенті, який, за умови його прийняття, замінить систему електронної перевірки правом обласних інспекцій ДФС на свій розсуд вирішувати, припиняти чи ні податкові накладні", - йдеться в листі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У "Приватбанку" з'явився потенційний іменитий покупець

  Міжнародний кредитор вважає, що законопроект розгортає в зворотну сторону осучаснення системи адміністрування відшкодування ПДВ.

  Крім того, в Фонді заявили, що зміни наносять удар по інституційної цілісності ДФС і можуть відновити злоякісну практику заборгованості з відшкодування ПДВ.

  Нагадаємо, згідно з прийнятими в кінці 2016 року змінами до Податкового кодексу, з липня 2017 року штатному режимі запрацювала система автоматичної реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі ПН.

  У той же час ДФС отримала право відмовити в реєстрації по ряду критеріїв оцінки ступеня ризиків.

  Так, за першу декаду роботи система заблокувала 1,1% податкових накладних. З тих пір ДФС констатувала скорочення цього показника. Станом на 1 вересня налічувалося 201 тис. заблокованих податкових накладних, що склало 0,5% від усієї кількості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми